Plamienie po dniach płodnych a starania o dziecko

Witam od września 2015r. Staramy się z żoną o dziecko. Od jakiś trzech miesięcy podchodzimy do tego tak jak trzeba, czyli wedle kalendarza itd. Lecz w zeszłym miesiącu jakieś 6-8 dni po dniach plodnych żoną zaobserwowała jakby delikatne plamienie. Trwało to przez dwa dni. W tym miesiącu znowu to samo 5 dni po dniach plodnych wystąpiło plamienie. O co chodzi ? I co możemy zrobić, jakie badania wykonać. Proszę o pomoc z góry bardzo dziękuję !

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać oznaczenie poziomu beta hcg i koniecznie udanie się do lekarza ginekologa. po bezpośrednim badaniu, być może wykonanym USG będzie można coś więcej powiedzieć.