Plamienie po luteinie i pozytywny test ciążowy

Witam plamie od piątku , po wizycie u lekarza dostałam luteinę i plamienie nie ustaje. Zrobiłam dziś test ciążowy wyszedł pozytywny, czy to znaczy ze nie poroniłam?????? bo obawiam się najgorszego:( proszę o szybka odpowiedz

Szanowna Pani!

Podaje Pani bardzo mało faktów, ale wydaje mi się,że Pani nie poroniła.Niemniej jednak warto udać się do ginekologa,żeby to potwierdzić i ewentualnie zmienić dawkę luteiny.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka