Plamienie po miesiączce i negatywne testy ciążowe

Witam. 26.09,13 dostalam plamienia wraz z miesiaczką trwalo to do 1.10.13. Zawsze mam plamienia a po ok 3dniach mies. od11,10-16,10 dostalam plamienia, ktorego sie nie spodziewalam wogole nie bolal mnie brzuch.16uprawialam stosunek z partnerem bez zabezpieczenia (stosunek byl nie przerywany) Na drugi dzien nie bylo sladu plamienia i to mnie zaniepokoilo bo zawsze dostawalam miesiaczki. Test ciążowy wyszedl negatywnie. Czy jest mozliwosc że jestem wciąży? 3 dni przed plamieniem bolał jajnik prawy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli ostatni stosunek odbył się 16.10 to test ciążowy powinna Pani wykonać 30.10. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a plamienia będą się utrzymywały to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.