Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie po naklejeniu trzeciego plastra antykoncepcyjnego

Witam w czwartek nakleilam 3 plaster evra dziś wystąpiły plamienia co to oznacza? I co powinnam z tym zrobić? Plastry używam ponad rok i to pierwsza taka sytuacja
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane plamienie może mieć wiele przyczyn. Może być to wynik zmiany klimatu, stresu, zmiany diety jak i wynik schorzeń narządów rodnych itd. Póki co proszę kontynuować stosowane plastry. Sugeruję jednak konsultację ginekologiczną.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy