Plamienie po okresie - co to może oznaczać?

Dzień dobry. Mam pewien problem. Ostatni raz miałam miesiączkę tydzień temu. Trwała ona 6 dni. Po tygodniu miesiączki z moim partnerem uprawialiśmy petting. Następnego dnia dostałam plamienia. Skąd to może być? Martwię się troszkę tym. Przed ostatnim okresem nie miałam okresu ponad 1,5 miesiąca. Czy może to plamienie być z tym związane?

Witam serdecznie,
Plamienia po miesiączce mogą być spowodowane m.in. stanami zapalnymi dróg rodnych, polipami, torbielami jajników. Może być to plamienie związane z owulacją, które zazwyczaj trwa 1-2 dni i nie jest niczym niepokojącym. Przy nasilających się lub wydłużających się plamieniach konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam