Plamienie po porodzie i współżyciu

Witam, w 7 tygodniu po porodzie współżyłam z mężem, na drugi dzień zaczęło się plamienie krwią, 3 dni później ginekolog, stwierdził, że to miesiączka i przepisał mi tabletki Limetic. nie wziełam ich tego dnia. tydzien pozniej znowu zaczelo sie plamiene. pierwszego dnia obfitsze niz ostatnio i z pobolewaniami jak przy miesiaczce. wtedy wzielam tabletki bo uznalam to za okres. teraz nie wiem czy dobrze zrobilam? po 2tyg brania tabl. znowu krwawie. brac tabletki czy czekac do nastepnego miesiaca?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Takie nieregularne krwawienie jest niepokojące.

Pozdrawiam.