Plamienie podczas stosowania plastrów Evra u 38-letniej osoby

Witam. Czy w czasie stosowania plastrów Evra zaznaczam że przyklejony jest trzeci plaster może nastąpić lekkie plamienie. Czy można bezpiecznie współzyć bez zajścia w ciążę?

Plamienia poza tygodniem przerwy podczas stosowania hormonalnej antykoncepcji, zwłaszcza przez pierwsze 3 miesiące nie są powodem do niepokoju. W razie wystąpienia innych objawów proszę udać się do ginekologa.