Plamienie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych przez 28-latkę

Witam. Podczas stosowania pierwszego w życiu opakowania tabletek antykoncepcyjnych zaczęłam plamić w połowie zażywania tabletek. ( krwawiłam przez ponad 2 tyg)Wiem, że to są skutki uboczne i unormują się one z czasem. Ale w trakcie 7 dniowej przerwy nie pojawiło się krwawienie. Czy mam po 7 dniowej przerwie dalej kontynuować przyjmowanie tabletek ? I przy którym opakowaniu tabletek warto skonsultować się z lekarzem w celu zmiany tabletek, nie powiem to krwawienie jest trochę uciążliwe.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam już skontaktować sie z lekarzem gdyby podobne krwawienia miały miejsce przy przyjmowaniu drugiego opakowania tabletek. Pozdrawiam