Plamienie podczas stosowania tabletek Belara

Podczas pierwszego opakowania tabletek Belara cały czas plamiłam, w 17 dniu wystąpiło krwawienie, lekarz poradził odstawić tabletki i po 7 dniach zacząć kolejne opakowanie. Tak też zrobiłam, do dziś było bez plamień/krwawień, dzisiaj przyjmę 12 tabletkę z drugiego opakowania i dziś pojawiły się mocno żółte/lekko pomarańczowe ( zabarwione krwią?) upławy i pobolewa mnie brzuch jak na okres. Dodatkowo od kilku dni odczuwam sporadyczne swędzenia u wejścia do pochwy. Proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych. Wskazana jest wizyta u lekarza.