Plamienie przed miesiączką a ciąża

Ostatnio okres miałam 26 grudnia.Był dość obfity taki jak zawsze.Od nastepnej miesiaczki mialam zaczac brac tabletki antykoncepcyjne.3 dni przed spodziewana miesiaczka dostalam krwawienie i myslalam ,ze to miesiaczka.ale bardzo skapa,przypominala bardziej plamienie.juz powinnam dostac normalny okres.wspolzylam z partnerem w grudniu i w styczniu.wczoraj zrobilam test wyszedl negatywny.czy moge wierzyc temu wynikowi i juz sie nie martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać badanie beta- hcg z krwi i udać się do ginekologa.