Plamienie, senność a szanse na ciążę

Witam. Od kilki dni jestem bardzo śpiąca, mogę zasnąć dosłownie wszędzie i o każdej porze. Do tego moja pochwa jest bardzo rozpulchniona, miękka i ciasna. Okres powinnam dostać za 3 dni, jednak dziś zaczęłam plamić. Na razie mieszanka śluzu i krwi. Zrobiłam test ale wyszedł negatywnie. Czy mogę być w ciąży? Dzień po owulacji szyjka macicy była bardzo nisko i twarda, ale następnego dnia znów wysoko i miękka. Nie wiem czy to możliwe by ten dzień był nadal płodny. Wtedy współżyłam z mężem.

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie każdego dnia cyklu można zajść w ciąże. Proponuję wykonać test za kilka dni jeżeli nie wystąpi krwawienie, a dla pewności proponuję wykonać test z krwi na beta hcg.