Plamienie śródcykliczne a starania o drugie dziecko

witam mam 34 lata, staram się o drugie dziecko. Od Listopada 2014 nie w każdych cyklach mam plamienie śród cykliczne które trwa nie raz do końca pierwszej połowy cyklu. Cykle są bezowulacyjne i nie regularne. Przed pierwszą ciążą stwierdzono u mnie pco i byłam stumulowana lekiem clostylbegyt. Ciąża została zakończona w 36 tc poprzez cc. Wracając do moich plamień nikt mi nie może pomóc. Nie wiem z jakiej przyczyny to tak występuje. Cytologia z Lutego tego roku wyszła gr. I. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje udać się do lekarza ginekologa lub kliniki leczenia niepłodności. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.