Plamienie - test wyszedł negatywny

Ja mam taki problem. Teoretycznie moja ostatnia miesiączka była 28 października. Dziś jest 10 grudnia. Od 2-3 dni mam plamienia, coś takiego brązowego, kręgosłup boli mnie jak na okres, a i pęka mi głowa - tego nigdy nie miałam. Zrobiłam test wczoraj, ale wyszedł negatywny ;(((( - robiłam go po południu. Nigdy nie miałam takich miesiączek, słabych, o ile to miesiączka, zawsze mam okres obfity i traw 6-7 dni, przeważnie 7. Co jest?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Radzę powtórzyć test za kilka dni, z moczu porannego. Jeśli to nie ciąża, to najpewniej rozwijają się u Pani jakieś zaburzenia hormonalne - możliwości jest wiele. Radzę poobserwować się do czasu kolejnej miesiączki i jesli znów będą występowały tego typu zaburzenia, zgłosić się do lekarza, który wykona badania.

Pozdrawiam serdecznie!