Plamienie w 5. dniu od skończenia opakowania tabletek Microgynon 21

Witam. Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 od kilku miesiecy, po ostatnim skonczonym opakowaniu nie bylo miesiaczki z odstawienia natomiast wystapilo tylko plamienie w 5 dniu od skonczenia opakowania. czy cos jest nie tak? dodam ze mam nadżerke i przyjmuje gynalgin i iladian direct plus.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli opisane objawy się powtórzą proszę skonsultować się z ginekologiem, najprawdopodobniej był to pojedynczy epizod plamienia, które często występuja w czasie przyjmowania tabletek antykoncpecyjnych.
Pozdrawiam