Plamienie w 7 tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 7 tygodniu ciąży. Od tygodnia krwawię i plamę na przemian z małymi przerwami że nic się nie dzieje. Teraz boli i kłuje mnie lewy jajnik i pulsuje macica. Tydzień temu lekarz kazał mi brać duphaston 4x1. I znowu zaczęłam krwawić a jak kaszlnęłam to więcej mi krwi poleciało. Wizytę mam dopiero za 2 dni. Co mam robić?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Zdecydowanie proszę nie zwlekać, tylko natychmiast skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Może Pani zgłosić się na przykład na najbliższą ginekologiczną/położniczą izbę przyjęć. Opisane przez Panią krwawienie oznacza bowiem stan, który określamy jako poronienie zagrażające.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciężko ocenić co Pani aktualnie dolega bo to przekracza możliwości internetowe ( nie można się wypowiedzieć bez badania). Z opisu wynika jednak że może to być coś niepokojącego dlatego koniecznie proszę się zgłosić na Izbę Przyjęć szpitala który posiada Oddział Ginekologiczno-Położniczy.