Plamienie w 8/9. tygodniu ciąży

Plamienie w 8/9 tygodniu ciąży. Są to małe plamy brunatne, pojawiające się ze śluzem. Są też lekkie, ale ciągle pobolewania w dole brzucha. Niestety, jestem za granicą i nie mogę za bardzo skorzystać pomocy lekarskiej. Czy to jest groźne i jak mogę sobie pomóc, by wytrzymać jeszcze 5 dni? Biorę nospę-40mg, 2-3 tabletki dziennie. Barbara

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Opisane powyżej objawy mogą świadczyć o zagrażającym poronieniu, konieczna jest wizyta jak najszybciej u lekarza ginekologa . Pozdrawiam