Plamienie w ciąży - czy wszystko przebiega prawidłowo?

Witam,
ostatnią miesiączkę miałam 27.12, jednak do tej pory miałam strasznie nieregularne cykle (w lipcu po 6 latach stosowania odstawiłam antykoncepcję). Cykle dochodziły do 45 dni. W zeszły czwartek zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie były pozytywne. W piątek miałam badanie USG, jednak nie potwierdziło ciąży, jednak w sobotę rano dostałam lekkiego plamienia (brązowe) i natychmiast pojechałam do lekarza.
Badanie USG potwierdziło ciążę, a beta HCG wynosiło 735. Jednak poza bolesnością lekką piersi, bólami podbrzusza, gigantyczną sennością i brakiem apetytu i wrażliwością na zapachy nie mam innych objawów typu mdłości... Czy to normalne? Niestety plamienie nadal drobne występuje, czy mogę się spodziewać, iż ciąża może być zagrożona?
Proszę o odpowiedź, bo nie ukrywam, iż bardzo się martwię...
Z góry dziękuję za pomoc!

Dzień dobry!
Objawy przez Panią opisywane są wystarczające dla ciąży. Występowanie plamień świadczy o zagrażającym poronieniu. Powinna Pani leżeć i przyjmować leki podtrzymujące ciążę.
Z poważaniem