Plamienie w okresie miesiączki: jaka jest szansa, że może to być ciąża?

Witam. Od 3 lat staram się z mężem o dzidziusia. Od połowy stycznia rozpoczęłam leczenie. Lekarz przepisał mi D*** oraz C***. Nasienie męża jest w normie, moje wyniki nie najgorzej, ale istnieje podejrzenie pco i mam wyższy testosteron. Wydawało mi się, że powinnam dostać okes po 28 dniach, ponieważ te leki regulują cały cykl. Zamiast miesiączki pojawiły się plamienia, które trwają już 6 dni (brązowe upławy, nie krew). Jestem zaniepokojona, ponieważ wraz z plameiniami pojawiły się silne bóle w podbrzuszu, czuję się jakbym miała dostać okres w każdej chwili. Zrobiłam test po 3 dniach paleminia, wyszedł negatywnie. Mam jednak nadzieję, że to ciąża. Co mam robić? Jakie są szanse, że to ciąża? Jeżeli nie jest to ciąża, co może być przyczyną takich objawów?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Brązowe plamienie zazwyczaj zwiastuje krwawienie miesiączkowe. Negatywny test wyklucza ciążę.
Hormony mogą spowodwać przesunięcie krwawienia lub zmniejszenie jego nasilenia.
Z poważaniem.