Plamienie w połowie cyklu a możliwość ciąży

Dzień dobry, Mam pewien niepokojący problem. Wczoraj zauważyłam u siebie niewielkie, jednorazowe plamienie jasnoczerwoną krwią, mimo, że jestem dopiero w połowie cyklu menstruacyjnego. Co może oznaczać? Czy może być to oznaka ciąży? Nie współżyłam bezpośrednio z mężczyzną, jednak miesiąc temu zdarzyła się różnoznaczna sytuacja, a na wizytę u ginekologa muszę jeszcze poczekać.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Najprawdopodobniej jest to plamienie owulacyjne. Pozdrawiam.