Plamienie zamiast miesiączki po urodzeniu dziecka

Witam. Mam 20 lat i nie cale pół roku temu urodziłam Synka. Mój problem polega na tym, że zamiast normalnego okresu pojawiło się u mnie ciemno różowe plamienie. Po skorzystaniu z toalety, zauważam ślady na papierze oraz niewielką ilość tzw. skrzepu o tej barwie. Po urodzeniu dziecka moja miesiączka była zawsze regularna. W poprzedmim miesiącu 1 dzień był normalny, potem opławy ustąpily na 1,5dnia po czym powróciły na 2dni. Natomiast w tym miesiącu pojawiły się jedynie te plamienia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się plamień zamiast krwawienia może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną mogą być zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.