Plamienie zamiast miesiączki u 21-letniej kobiety

moje cykle są 32 dniowe ostatnio mialam 39 dniowy, stosunek bez wytrysku mialam w 34 dniu cyklu (teoretycznie nie płodny) jest już 41 dnien cyklu a ja nie mam okresu tylko od wczoraj bardzo małe brązowe plamienie, czy możliwa jest ciąza skoro bylo to w dzien przed spodziewana miesiaczką i jaki moze byc inny powod plamienia zamiast miesiaczki?

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam