Plamienie zamiast okresu i różne wyniki testów ciążowych

witam:) mam dziwny problem. staramy sie z partnerem o dziecko miesiączka pojawiła sie 01.10.2013 cykle mniej więcej 29dni. 30dc zrobiłam test ciążowy wynik pozytywny choć druga kreska słabiej widoczna.32 dc pojawiło się plamienie nie mogę nazwać tego okresem bo było bardzo skąpe lecz była to krew, 33dc powtórzyła test wynik taki sam jak za pierwszym razem. 04.11.2013 plamienia brak wykonałam test i wynik negatywny. co można o tym myśleć ??z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Domyślam się iż mówiąc test rozumie Pani domowe testy z moczu? Proponuję udać się do ginekologa. Dodatkowo konieczne jest potwierdzenie wyniku za pomocą testu oznaczającego stężenie beta hCG z krwi.