Plamienie zamiast okresu od dwóch tygodni

od dwóch tygodni zamiast okresu utrzymuje mi się plamienie co to może znaczyć wizyte mam dopiero w przyszły piątek strasznie się boje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przedłużające się plamienie może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, nadżerki, mięśniaków jak i wielu innych schorzeń narządów płciowych, a nawet schorzeń ogólnoustrojowych. Póki co proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa.