Plamiste rozrzedzenie struktury kostnej śr 8 mm w górno-bocznej części rzepki

Witam, co to oznacza, o to postawiona diagnoza : plamiste rozrzedzenie struktury kostnej śr 8 mm w górno-bocznej części rzepki, prawdopodbnie łagodne . Poza tym obraz RTG bez odchyleń od normy dla wieku pacjenta. Proponuję rozważyć MRI . nigdzie sie nie uderzylem, to z dnia na dzien sie stalo, w nocy

Radziłbym skonsultować się z lekarzem Ortopeda - takowy opis może oznaczać "wszystko i nic",
ból nocny u młodej osoby jest bólem niepokojącym
Prosze sieudać jak najpilniej do ortopedy w celu rozwiania wątpliwosci
Powodzenia