Plamka w oku

Witam serdecznie mam 22 lata i od pół roku coś się z moim zdrowiem zmieniło a mianowicie jeśli patrzę na jakieś światło to widzę w lewym oku plamki czarne w ciemnych pomieszczeniach tego nie zbytnio nie widać ale mam tez problem ponieważ kreci mi sie lekko w głowie czasami trzęsą mi sie ręce byłem u lekarza i wszystko jest oki robiłem wszystkie badania krwi i moczu i wyszło oki nosze okulary + 7,0 dioptrii na obydwa oczy zmieniłem nowe okulary i jest tak samo. Byłem jeszcze raz u okulistki i jej powiedziałem o tych plamkach to mi zakropliła oczy i nic nie widziała żadnych plamek powiedziała ze tak może być od zmęczenia ale przez miesiąc nic nie robiłem tylko sie obijałem i było tak samo nie wiem może to sie dzieje na tle nerwowym?? Bardzo proszę o jakąś poradę będę wdzięczny
22 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Nie należy lekceważyć opisanych objawów. Wskazana jest konsultacja laryngologiczna-zwłaszcza pod katem zaburzeń błędnikowych oraz neurologiczna w kierunku zaburzeń w OUN-unaczynienia, zespołu uciskowego choćby w obrębie kręgosłupa szyjnego, bądź też zmiany ogniskowej-tu najprawdopodobniej wskazane będzie wykonanie dalszych badań
Pozdrawiam