Plamki i ból żołędzi penisa oraz biały nalot podczas oddawania moczu

mam 13 lat i jestem mężczyzną. problem polega na tym że od piątku pojawiły się problemy wyskoczyły mi na żołędziu plamki i boli gdy go dotykam a gdy sikam wylatuje biały nalot który również znajduje się żołędziu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy, które Pan podaje mogą sugerować infekcję grzybiczą. Warto aby udał się Pan do lekarza rodzinnego. Po zastosowaniu odpowiedniej kuracji z pewnością objawy ustąpią. Można zastosować np Clotrimazol.

Witam,
1. tribiotic na dzień
3. okłady z borasolu 3xdziennie po 15 minut
4. clotrimazol krem na noc
jeśli w ciągu 10 dni nie będzie poprawy należy zgłosić się do dermatologa.
Pozdrawiam