Plamki i przebarwienia na brzuchu

Witam, mam pytanie dotyczące mojego męża, ponieważ ostatnio zauważył u siebie na brzuchu dziwne plamy (takie małe plamki , przebarwienia) występują tylko na brzuchu ich średnica nie przekracza około 0,5 cm może troszkę mniej. Plamki sa ciemniejsze niż skóra takie jakby delikatnie brązowe. Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa który dokładnie oceni skórę. Prawdopodobnie jest to związane z pojawieniem się znamion barwnikowych.