Plamki na ciele 7-miesięcznego dziecka a skaza białkowa

witam proszę o pomoc mój synek ma 7 miesięcy od 3 miesiąca pojawiły u się plamki na buzi ,pediatra stwierdził skazę białkową .Przepisał nam maści do smarowania cały czas jej używam z tym ze to nie znika mimo diety nie jada kaszek karmię naturalnie ,mleka nie piję serków też mały nie jada już nie wiem co mam mu dać do jedzenia bo i tak te plamy są dziś dostał na udzie i brzuszku nie sa czerwone ponieważ natłuszczam je na szyi również ma kiedy się ślini jest bardzo czerwona może to nie skaza :

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie,