Plamki na ciele od 2 miesięcy u dziecka

Witam przeglondalam Zdj na google I to nie wyglonda na rumien zakaziny I to pisze ze rumien utrzymuje sie do 3 tyg a muj syn na plamki na ciele od 2 mies!!! Nie swendzi go to nie ma goronczki nic dzis bylam u lekaza Dali mu hydrokortyzon do smarowania przez tydzien jusZ niewiem co robic tu w londynie lekarze som do niczego!! Powiedziala lekarka niby ze to zap skury tesz mi cos a polski lekaz ze to horoba zakazina I utrzymuje sie nawet do 4 mies bo jego syn mial tesz to samo!! Pomuzcie!!!

Milena Lubowicz

Może to alergia? Nie jestem w stanie pomóc zbyt dużo nie widząc tej wysypki.
Pozdrawiam