Plamki na gałce ocznej u dziecka - co to może być?

Witam, mam pytanie ponieważ zauważyłam u mojej 4,5-letniej córki szare plamki na obu gałkach ocznych a dokładnie na białej części oka. Proszę o pomoc, czy to jest coś groźnego?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety nie można postawić żadnej rzetelnej diagnozy na podstawie pani opisu nie widząc córki.
Proponuję odwiedzić lekarza okulistę. On obejrzy oczy w lampie szczelinowej i wyjaśni Pani wątpliwości.

Pozdrawiam