Plamy na penisie o nieprzyjemnym zapachu

Witam. Wyskoczyły mi na moim przyrodzeniu plami na skórze tak jakby krostki i nie przyjemny zapach. Jak to zwalczyć są jakieś kosmetyki higieniczne lub leki ?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się zmian skórnych oraz nieprzyjemnego zapachu może sugerować infekcję grzybiczą. Proszę udać się do lekarza, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.