Plamy na rękach i nogach

Witam . Mam plamy na rękach i nogach . Są one czerwone, czasem stają sie pomarszczone . Nie swędzą , czasami pieką ale rzadko . Lekarz stwierdził grzybice skóry ale nic nie pomogło . Różne preparaty jedynie pomagały chwilowo, ale później plamy wróciły do wcześniejsze formy. Plam pojawiło sie więcej... Co to może być i jak to leczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przyniosło zadowalającego rezultatu to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.