Plamy na rękach od zewnętrznej strony

Witam. Od miesiąca mój mąż ma plany na rękach od zewnętrznej strony . do lekarza nie ma zamiaru iść ale to bardzo swedzi i czasami te plany robią sie czerwone . mieszkamy w Niemczech jaka maść mogemu kupic żeby chociaż trochę pomogło mu. Z góry dziekuje za pomoc .kasia

Proszę natłuszczać dłonie kremem z vit A. kilka razy dziennie. Korzystnie jest stosować dietę ubogą w słodycze .
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska