Plamy na tułowiu u 35-latka

Witam Od 4 dni zaobserwowałem plamy na tułowiu. Delikatnie swędzą ale nie jest to uciążliwe. Jest ich sporo. Nigdy nie miałem czegoś podobnego u dlatego mnie to nartwi. Jestem za granicą jeszcze przez 3 tyg i nie wiem co robić. Da się narazie z tym żyć ale moze to coś poważnego i im szybciej tym lepiej..

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.