Plamy na twarzy po podkładzie

Witam.. mam pytanie odnosnie cery.. mam 21 lat i uzywalam sporo podkladow.. i nigdy efekt nie byl zadowalający ponieaaz po jakims czasie robiły mi sie plamy na twarzy. . Tak jak bym miala wysuszona skórę miejscami..czy sa jakies szanse zebym mogla wyglądać normalnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią zmiany związane ze stosowaniem kosmetyków najpewniej są konsekwencją doboru niewłaściwych preparatów. Ponadto może być to także wynik niedostatecznego nawilżenia skóry twarzy. Przede wszystkim sugeruję zatem, by zwróciła Pani uwagę na kosmetyki nawilżające, które Pani stosuje. Po drugie dobrze byłoby, gdyby podkład polecił Pani doświadczony kosmetolog.