Plamy na zębach a preparat Icon

Witam. Od jakiegos czasu coraz bardziej zaczynają mi przeszkadzac plamy na zebach ktore mam od jakiegos czasu. Wydaje mi sie ze na jedynkach plamy mialam od malego ale na pozostalych zebach z przodu pojawily sie kredowe przebarwienia juz pozniej. Szczegolnie widac to na dwojce gdzie plama jest na zebie oraz obok dziasla. Czy jezeli nie jest to typowa ciemna prochnica tylko kredowe plamy to preparat Icon pomoze?

Powinna Pani udać się na konsultację do gabinetu stomatologicznego w celu ustalenia przyczyny Pani problemu. Wtedy specjalista będzie mógł zaproponować Pani właściwe postępowanie.

Lek. dent. Magdalena Mierzejewska

ICIN służy do leczenia początkowego etapu próchnicy i ubytków niepróchnicowego pochodzenia również na wczesnym etapie rozwoju - więc wszystko zależy od tego jaka jest przyczyna odpowiedzialna za zaistniały stan - konieczna jest wizyta u stomatologa
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk