Plamy soczewicowate na plecach

Witam. Od około 4 lat mam na plecach plamy soczewicowate spowodowane nieracjonalnym kilkugodzinnym opaleniu się na pełnym słońcu. Posiadam je tylko i wyłącznie na plecach. Chciałbym się dowiedzieć czy są mogę opalać plecy po nałożeniu na nie filtru słonecznego? Czy te plamki są niebezpieczne? Czy jest możliwość usunięcia ich prywatnie lub publicznie? Jaka forma leczenia była by najlepsza i najskuteczniejsza? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może będzie konieczność pobrania wycinków. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.