Plan popełnienia samobójstwa

Zaplanowałam samobójstwo na dziś czekałam na moment kiedy córka wyjdzie do szkoły niestety została w domu. Mam zgromadzone leki. Nie umiem o myślach samobójczych powiedzieć lekarzowi, a byłam dziś na wizycie.

Dzień Dobry Pani,

Nie ma sytuacji bez rozwiązań.
Proszę nie obawiać się lekarza, on jest po to aby Pani pomóc.
A że ma Pani myśli samobójcze, to trzeba lekarzowi o tym powiedzieć, z pewnością nie będzie Panią oceniał i nie będzie zaskoczony, tylko zastanowi się jak Pani pomóc.

Proszę zauważyć, że otrzymała Pani sygnał, że ma Pani żyć (Pani córka nie poszła nawet do szkoły, żeby w takim sensie o Panią zadbać).

Jest Pani córce potrzebna.
Apeluję i proszę Panią o natychmiastowy kontakt z lekarzem i z psychologiem.

Życzę Pani zobaczenia światła,
Irena Mielnik-Madej