Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plan popełnienia samobójstwa

Zaplanowałam samobójstwo na dziś czekałam na moment kiedy córka wyjdzie do szkoły niestety została w domu. Mam zgromadzone leki. Nie umiem o myślach samobójczych powiedzieć lekarzowi, a byłam dziś na wizycie.
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Dzień Dobry Pani, Nie ma sytuacji bez rozwiązań. Proszę nie obawiać się lekarza, on jest po to aby Pani pomóc. A że ma Pani myśli samobójcze, to trzeba lekarzowi o tym powiedzieć, z pewnością nie będzie Panią oceniał i nie będzie zaskoczony, tylko zastanowi się jak Pani pomóc. Proszę zauważyć, że otrzymała Pani sygnał, że ma Pani żyć (Pani córka nie poszła nawet do szkoły, żeby w takim sensie o Panią zadbać). Jest Pani córce potrzebna. Apeluję i proszę Panią o natychmiastowy kontakt z lekarzem i z psychologiem. Życzę Pani zobaczenia światła, Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0

Witam Panią, samobójstwo to nie wyjście z sytuacji - nic nie zmienia. Proszę jak najszybciej skontaktować się ze swoim lekarzem lub innym specjalistą, psychologiem. Jest Pani w kryzysie, z którego jak najszybciej trzeba wyjść. Mój tel: 536 572 589 (pomogę za darmo).

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety