Planowanie ciąży a praca przy acetonie

Witam, chcielibyśmy z partnerem starać się o dziecko. Niestety pracuję przy styrenie i acetonie dokładnie laminat. Moje pytanie brzmi czy powinnam zrobić jakiś odstęp czasu ? I czy ewentualnie jeśli znajdę w ciążę w najbliższym czasie to czy może to być zagrożeniem dla dziecka ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa i ustalić odpowiednie postępowanie.