Planowanie ciąży a stosowanie leków w terapii nerwicy

wiatam, cierpie na nerwcie od 6lat i od mometu przyjecia pracy. chcemy miec dziecko ale czy sa dostepne leki na nerwice w czaie cizy zeby nie uszkodzic plodu.

Witam, ta sprawa wymaga omówienia z prowadzącym lekarzem psychiatrą, dodatkowo proponowałabym zapisane leki skonsultować z prowadzącym lekarzem ginekologiem przez rozpoczęciem ich brania w czasie ciąży. W tej sprawie warto być bardzo ostroznym Pozdrawiam