Planowanie ciąży i posiew wymazu z pochwy

Witam mam zapytanie jeżeli chodzi o możliwość zajścia w ciąże .ostatnio zrobiłam posiew wymazu z pochwy i wyszło mi ENTEROCOCCUS FAECALIS ++ i ESCHERICHIA COLI +++ . do tego pod spodem Ampicillin -S R>16 , Ampicilin/Sulbactam S4 , Cefotaxim S1, Cefotaxim IV S4, Ciprofloxacin S 0.5, Gentamycin S 2 , Gentamycin HC S , Thrimethoprim/Sulfa S2 . Staram się z mężem o dziecko od 4 miesięcy czy to może mieć związek z tym że się nie udaje ? choruję również na endometriozę ale leczyłam ją . Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z kontynuowaniem starań o ciążę proszę poczekać do czasu wygojenia infekcji dróg rodnych.