Planowanie ciąży i śluz płodny

witam mam taki problem gdyz staram sie o dziecko ale nie mieszkam z partnerem i mam mały problem . ogolnie mam cykle 29 -30 dni , okres trwa 5-6dni , ostatnia miesiaczke miałam 30 .03 i po niej 8 kwietnia byłam u lekarza gdzie on stwierdził ze w prawym jajniku dorastaja pecherzyki wiec 9 kwietnia przez 6 dni wspólzyłam z chłopakiem , ale dopiero 10 kwietnia zauwazyłam sluz płodny czy moge byc za te 2 tygodnie w ciazy i czy warto robic test ? pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Istnieje pewna szansa na ciążę w tej sytuacji. Warto wykonać oznaczenie stężenia beta hcg w krwi lub przeprowadzić test ciazowy z moczu.