Planowanie ciąży po inseminacji i poronieniu

6 pazdziernika miałam 3 inseminacje udana okres był 22 wrzesnia ,ale niestety poroniam w 4 tyg czyli 31 pazdziernika kiedy powinnam dostac okres i czy przy pierwszym cyklu moge probowac ponownie przypomne jeszcze ze wszystko sie wyczyscilo samoistnie bez zadnych komplikacji bardzo zle to przezyłam psychicznie i chce byc juz w kolejnej ciazy jakie sa szanse ze nie poronie i czy wogole zajde w ciaze po poronieniu.

Aleksander Ropielewski

Może Pani ponownie próbować inseminacji, odnośnie ryzyka ponownego poronienia zależne jest to od przyczyny ostatniego poronienia. W sytuacji gdy doszło do poronienia jest wyższe ryzyko na kolejne poronienie, jednak wszystko zależy od indywidualnego przypadku.