Planowanie ciąży po laparoskopii jajnika

Witam W Styczniu , dokładnie 7.01.2014 miałam wykonaną laparoskopię z powodu pęknięcia jajnika spowodowanym nadmierną owulacją , gdzie wcześniej na tym jajniku miałam dość sporą torbiel. do 20 maja 2014 roku brałam tabletki anty. Od czerwca staramy się z mężem o dziecko i nic. Mam 20 lat i już pojawia się u mnie suchośc pochwy. Mój mąż może mieć dzieci a co idę do lekarza to słyszę coraz gorsze diagnozy. Jakie badania powinnam wykonać i czy mam szanse na zajście w ciążę ? Dziękuję za odp Kalina

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji klinicznych, jednak ew. przyczyny niepłodności doszukiwałbym się w Pani przypadku w zaburzeniach hormonalnych, dlatego sugeruję kontakt z endokrynologiem w celu oceny wydolności hormonalnej jajników.