Planowanie ciąży po odklejeniu plastrów Evra

Witam, niedawno zrezygnowałam z plastrów Evra przykleiłam tylko dwa, trzeciego nie miałam. Ten drugi plaster odkleiłam we wtorek 23. 09. I do dziś nie dostałam krwawienia. Martwi mnie czy jesli teraz zaszlabym w ciążę, to czy dziecko urodzi się zdrowe, jakie jest ryzyko???cztery lata temu tuż po odstawieniu tabletek zaszłam w ciążę i niestety dziecko nie rozwijało się i w czwartym miesiącu trzeba było usunąć ciążę, bo obumarła... Ale do dzis nie wiem co było tego przyczyną...

Witam. Zajście w ciążę bezpośrednio po odstawieniu antykoncepcji samo w sobie nie zwiększa ryzyka niepowodzenia położniczego. Proszę wykonać test ciążowy i w przypadku dodatniego wyniku zgłosić się do ginekologa.