Planowanie ciąży po odstawieniu Yasmine

witam. staramy się o dziecko. w listopadzie odstawilam yasmine. czekam na 4 okres po odstawieniu. z pierwsza córka własnie tej 4 miesiaczki juz nie dostalam. mam 29 lat i wprzeszłości przyjmowałam eutyrox. teraz tarczyca jest ok tzn w ubieglym roku mialam wyniki dobre bez eutyroxu. moj obecny partner nie ma jeszcze dzieci. po jakim czasie od odstawienie powinnam isc na jakies padania kontrolne jesli nadal nie bede w ciąży??

Piotr Pilarski

Po roku regularnego współżycia 3-4 razy w tygodniu proszę się zgłosić do lekarza razem z partnerem.

Pozdrawiam.