Planowanie ciąży po poprzednim nierozwinięciu się zarodka

Planujemy z mężem dziecko. Poprzednia ciąża usunięta 3mies. temu z powodu nierozwijającego się zarodka. Robiłam badania zlecone przez gin. przed następnymi staraniami i ok. Na wizycie również byłam 4 tyg. temu i gin. wszystko ok, brak przeciwwskazań do starań. Mam przepisany duphaston 2x1 od 16 dnia cyklu. Problem w tym, że od miesiączki, która się ,,zakończyła" mam cały czas plamienia, a lada chwila owulacja ma być, a plamienia dalej są, jakby się nie zakończyła. Czy mogę się starać o dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli są plamienia to konieczna jest ponowna wizyta u lekarza ginekologa.