Planowanie ciąży przez 31-latkę a wyniki badań

Planuję zajdź w ciążę - 31 Lat - czy poniższe wyniki wskazują ze miałam toksaplazmozę ? - nie umię ich rozszyfrować . Pozostałe Badania są OK - OB =5 CA Wapń całkowity (ICD-9:O77) 9.7 mg/dL CHOL Cholesterol całkowity (ICD-9:I99) 155.0 mg/dL HDL Cholesterol HDL 47.0 mg/dL LDL Cholesterol LDL 84.4 mg/dL TG Triglicerydy (TG) 118.0 mg/dL CRP Białko C-reaktywne (CRP) 1.0 mg/L 0.0 - 10.0 TOKSOPLAZMA IG G Ig G (ICD-9:X41)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie podała Pani wartości przy wyniku badania na toksoplazmozę. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego.