Planowanie ciąży przy 28-dniowych cyklach

Mam 28 dniowe cykle miesięczne. Ostatnią miesiączkę miałam 19 marca, a 22(4dc), 23(5dc) partner skończył we mnie. Natomiast 28(10 dc), 29 (11dc), 30 (12dc), 1 (14dc) zaraz po stosunku wprowadziłam strzykawką nasienie dosyć głęboko( pobrane prosto z prezerwatywy bez środka plemnikobójczego) do pochwy. Okres powinnam dostać planowo 16 kwietnia. Jakie jest prawdopodobieństwo, że udało mi się zajść w ciążę? Kiedy najwcześniej mogę zrobić test?

Prawdopodobieństwo jest takie samo jak dla innych kobiet, które prowadziły współżycie w dni płodne. Sama technika podania nasienia strzykawką do pochwy, bez jego odpowiedniego przygotowania, wcale nie zwiększa szansy na ciążę. Ok 5 dni przed terminem miesiączki test powinien być wiarygodny.