Planowanie ciąży przy drożnych jajowodach

Do ostatniego wpisu na temat zajścia w ciążę. Drożność jajowodów miałam robioną w lipcu 2013 laparoskopowe - oba jajowody drożne. Co do wody w jajowodzie - czasem jest, nie zawsze. Komórki jajowe też są i dochodzi do owulacji, choć w lutym z dwóch komórek - jedna w prawym, jedna w lewym jajniku, w prawym nie pękła i miałam cystę. Problem największy jest chyba z wyściółką macicy - 14 dzień, a moja wyściółka 5mm. Co może mi pomóc?? co do hormonów przez rok zrobiono mi tylko TSH 2,56 i PRL - 23,8

Witam. Grubość endometrium jest trochę zbyt mała. Ma ona wpływ na implantację zarodka po zapłodnieniu. W takiej sytuacji należałoby wykonać badanie poziomu progesteronu, LH i FSH.